vize danışma avusturya hakkında
avbusutrya vize
avusturya vize evrakları
avusturya hakkında
avusturyaorta

Bildiğiniz gibi Avusturya vize işlemleri ve bununla ilgili bir yığın prosedürle uğraşmak gayet stresli ve bıktırıcı bir iştir. Eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz varsa bizce mutlaka profosyonel Ingiltere vize danışmanlığı yardımı almalısınız.
vize danışma
Her ne kadar "ben ingilizce veya gerekli dilleri biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunun ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir. Çünkü şunu unutmamak gerekir ki, size bir kere ingiltereye vize verilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size extra bir avantaj sağlamaz.

Sizlere sunacağımız hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.
-Dosyanızı hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmek.
-Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce mektup yazılması gereklidir. Bunu yazmak ve dosyanıza eklemek
- Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya reserve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
- Bazı ülkeler için başvurularınızı konsolosluğa biz götürüyoruz. Şahsi başvurular kabul edilmiyor. Bu ülkeler için başvurunuzun yetkililere teslimi ve vizenizin sizin namınıza alınması.
- Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi.
-Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon) İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
- Her tür sorularınız için sınırsız messenger, telefon, ya da ofisimizde bire bir destek.
- Ve bizce en önemlisi 19 yıllık tecrübemiz ve profosyonel ilişkilerimizden doğan güven le başvuru yapmanın huzuru...
- Bize iletişim formumuzu doldurarak ulaşmak isterseniz tıklayın ve size geri dönelim.
Ya da 0312 467 10 01 - 0212 243 77 00 no'lu telefonumuzdan bizi her zaman arayabilirsiniz.

19 yıllık tecrübemiz ile firmamızın vize alma başarı oranı %97.7 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür. Diğer %2.3 lik bölüm se tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır. Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

"Ankara ve İstanbul'un en tecrübeli firması olarak size bulunduğunuz şehirde hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir."Formu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Size Ulaşsın!
Adınız Soyadınız: Adınızı Yazın*
Şehir:
E-mail: Email Girin!Email Girin!*
Sabit Tel:
Cep Tel:
Telefon numarası yazın.
Mesajınızın detaylarını buraya yazabilirsiniz
Avusturya Vize | Avusturya Vize Evrakları | Avusturya Vizesi | Hakkımızda | Bize Ulaşın
2010 - 2012 © Copyright Avusturya Vizesi